Чистка ноутбука от пыли

chistka noutbuka ot pili

Чистка ноутбука от пыли в Киеве
Ноутбук сьогодні є невід’ємним атрибутом ділової людини. Будучи мобільним, він надає своєму власникові використовувати можливості персонального комп’ютера перебуваючи на відпочинку, на дачі, на курорті, в громадському транспорті, кафе або особистому автомобілі. Іншими словами, де завгодно.

Ключовим моментом в комфортній роботі з ноутбуком є температура даного пристрою. Коли вона перевищує допустиму, починаються збої, аварійні вимкнення та інші неприємні моменти, які викликають незручності. Найбільш імовірною причиною того, що під час роботи гріється ноутбук, є його забруднення пилом. Допомогти вирішити дану проблему може виключно чистка ноутбука от пыли.

Чистка ноутбука от пыли руками професіоналів

Чомусь деякі власники ноутбуків вважають, що якщо вони в свій час справлялися з пилом на персональному комп’ютері, видуваючи її пилососом, то і чищення ноутбуків відбуватиметься також легко. Поспішаємо тих, хто дотримується такої думки — засмутити. Воно в корені не вірно.

chistka noutbuka ot pili

Ноутбук — це компактне і високотехнологічний пристрій. Деталі в ньому прилягають дуже щільно один до одного. І навіть якщо ви зніміть кришку, то для того, щоб почистить ноутбука от пыли, мало буде одного пилососа. З кулера, радіатора і ряду інших деталей він просто не зможе здути пил. Там буде потрібно ретельна протирання.

Чистка ноутбука от пыли в професійному сервісному центрі починається з розбирання самого пристрою на деталі. А це далеко не теж саме, що розібрати персональний комп’ютер. Деталі маленькі, тендітні. Діяти необхідно плавно, але в теж час впевнено. Невірний рух і, як результат — зламані голки процесора або відірваний провід у якійсь системі охолодження.

Чистка ноутбука от пыли, розібраного на деталі, здійснюється із застосуванням спеціального технічного оснащення. Адже чистка ноутбука от пыли відбувається не тільки з поверхні пристрою, але також і з радіаторів, роз’ємів, кольорів та інших важкодоступних місць.chistka noutbuka ot pili

На варті чистоти ноутбука

Якщо ви прийняли рішення, що чисткой ноутбука от пыли повинні займатися професіонали, то ми будемо раді бачити вас в офісі нашого сервісного центру.

Фахівці нашого центру мають багато-річний досвід у питаннях Чистки ноутбука от пыли найрізноманітніших моделей. Ми впораємося абсолютно з будь-якою конфігурацією — від бюджетної до ігрової.

Чистка ноутбука от пыли в Києві нами може бути виконана як в нашому офісі, так і по любому, вказаною вами адресою. Наші фахівці працюють швидко, якісно і професійно. І на те, щоб зробити чистку ноутбука от пыли, у них йде всього кілька годин.chistka noutbuka ot pili

Чистка ноутбука от пыли в Києві в нашому центре ділиться на дві категорії складності. Наші менеджери з радістю розкажуть вам про ці категорії більш детально і допоможуть визначитися у виборі потрібної.

Чистка ноутбука от пыли в Киеве. Чистка ноутбуков от пыли Киев.

Цена чистки ноутбука Киев: от 180 гривен (с заменой термопасты и терморезины)

Цена ремонта вентилятора ноутбука: до 200 гривен

Час виконання чистки ноутбука: 1 день

Швидка VIP чистка ноутбука: 400 гривен (1-2 години)

 

Комментирование закрыто.

Ремонт Ноутбуков КиевКонтакты:
(073) 120-87-79

График работы:
с 10:00 до 19:00
(без выходных)

Перед приездом звоните!

Наш адрес:


просп. Освободителей 3А

Ремонт ноутбуков метро Дарница

 

Обратная связь

Имя

Телефон

Работаем по всей Украине


Ремонт ноутбуков по Новой Почте

Оплата картами Виза Мастеркард