Чистка ноутбука Киев

chistka noutbuka Kiev Чистка ноутбукаЧистка ноутбука Киев

Система охолодження ноутбука складається з трубки термомодулів, контактних майданчиків, куллера і решітки видуву. Через пилу, яка присутня в повітрі грати забивається і система охолодження перестає виконувати свої функції. Термопроводящая паста висихає приблизно раз в 12-18 місяців. Ноутбук гріється і вимикається.

Самостійна чистка ноутбука Киев

Клієнти намагаються почистити ноутбуки самостійно, без звернення в сервісний центр. У більшості випадків такий підхід не дає необхідного ефекту, а також може привести до непрацездатності ноутбука. Увага! Ніколи не використовуйте нижче перераховані методи чищення ноутбука, інакше подальший ремонт буде стояти в кілька разів дорожче уявної економії.

Чистка ноутбука Киев

Чистка ноутбука Киев пилососом

Клієнти намагаються почистити систему охолодження за допомогою пилососа, всмоктуючи пил з решітки вентиляції ноутбука. Але такий метод не досить ефективний, оскільки він всмоктує тільки дрібний пил, який легко проходить крізь грати, а більш велику пил і волосся (ворс), тільки сильніше забиває в решітку, в наслідок чого грати перестає пропускати повітря набагато швидше звичайного.

chistka noutbuka Kiev Чистка ноутбука

Чистка ноутбука Киев за допомогою балона стисненого повітря

Часто автолюбителі використовують балони стисненого повітря (присутні на СТО) для видування (хоча правильніше сказати вдуву повітря в решітку ноутбука). При даному способі «чистки» ноутбука трапляється 2 речі:

— Весь пил і бруд, яка раніше була зібрана на решітці, потрапляє на материнську плату ноутбука і підключаються до неї компоненти, що з часом виводить їх з ладу (порушується контакт, в результаті чого може «видиться» одна планка пам’яті або не уявляється WiFi)

— Відбувається пошкодження лопатей кулера (вентилятора) ноутбука. У такому випадку така «чистка ноутбуків» коштуватиме від 500 грн, з урахуванням заміни кулера на новий.

Використання способу «вдування» пилу назад в ноутбук чомусь дуже поширений серед горе-клієнтів, які витрачають потім зайві кошти на ремонт.

chistka noutbuka Kiev Чистка ноутбука

Самостійна розбирання ноутбука для чищення або чистка ноутбука Киев  у неспеціалізованому сервісі

В даний момент більшість моделей ноутбуків вимагає повного розбирання (тобто зняття материнської плати) для вилучення кулер і його подальшої чистки. На перший погляд послуга чищення ноутбука від пилу досить проста, потрібно всього лиш зняти материнську плату і почистити систему охолодження ноутбука. При некваліфікованому втручанні можливі вигини материнської плати і отпайка південного або північного моста (їх ремонт від 140 у.е), перелом роз’ємів навушників і USB (ремонт від 40 у.о), коротке замикання на платі при укрученні болтів в неналежні їм місця і пр . В кожному з перерахованих вище випадків клієнт платить у 3-7 разів дорожче, ніж чистка ноутбука Киев в нашому сервісному центрі.

chistka noutbuka Kiev Чистка ноутбука

Чому ноутбук потрібно чистити? (Чистка ноутбука Киев)

Крім періодичного виключення ноутбука через перегрів (що вельми дратує), може відбуватися відпаювання контактів чіпсета (південного і північного мосту), згоряння відеокарти, а також деформація корпусу. Температура процесора за 3 секунди досягає 120о С, якщо немає системи охолодження.

Чистка ноутбука Киев. Чистка ноутбука в Киеве. Чистка ноутбуков.

Цена чистки ноутбука Киев: от 180 гривен

Цена ремонта вентилятора ноутбука: до 200 гривен

Час виконання чистки ноутбука: 1 день

Швидка VIP чистка ноутбука: 400 гривен (1-2 години)

Комментирование закрыто.

Ремонт Ноутбуков КиевКонтакты:
(073) 120-87-79

График работы:
с 10:00 до 19:00
(без выходных)

Перед приездом звоните!

Наш адрес:


просп. Освободителей 3А

Ремонт ноутбуков метро Дарница

 

Обратная связь

Имя

Телефон

Работаем по всей Украине


Ремонт ноутбуков по Новой Почте

Оплата картами Виза Мастеркард